KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI-02.02.2022

YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından 9 Mayıs – 13 Haziran 2022 tarihleri arasında Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 21 Şubat – 25 Şubat 2022 tarihleri olarak belirtilmiştir.

     Söz konusu kursa, yeni doğan yoğun bakım ünitesinde çalışan veya çalışması planlanan  (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilmektedir.

     Başvuru yapmak isteyen katılımcılar, yazımıza ekli “Başvuru Formunu” eksiksiz doldurarak, mezuniyet belgesi ve kimlik fotokopisi ile birlikte Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğüne başvuru yapabilirler. Online başvurular için gerekli belgeler ksuydyb@gmail.com  adresine gönderilecektir.

     Özel Üniversite, Tüm Kamu Hastaneleri, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişilerin ücret ödemesi ekte yer almaktadır. Elden başvurular Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi  Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğüne yapılacaktır.

Program Sorumlusu: Prof. Dr. Sadık YURTUTAN

                       İletişim :  (0344)- 300- 30-40

                                        (0537)-489-48-24

Program Ücreti

https://shgm.saglik.gov.tr/Eklenti/42462/0/2022-yili-ilk-alti-ay-icin-sertifikali-egitim-programlari-ucretleripdf.pdf?_tag1=51A389F336ED0F3F8E82102270A592ABD6C2765C

Başvuru Belgeleri:
1-Başvuru Formu

2-Unvanıyla ilgili diploma fotokopisi (Başvuru formuyla diploma arasında soyadı değişikliği varsa nüfus cüzdanı fotokopisi de eklenecektir.)
3-Başvuru sahibi, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesinde çalıştırılması planlanan personel ise çalıştığı Hastane Yönetiminden alınacak “Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesinde çalıştırılması planlanmaktadır.” ibaresi bulunan resmi yazı.  

Başvuru Formu