KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

BİRİMLER KALİTE BİRİM SORUMLUSU
Acil Memurluğu Şule YETİŞ
Acil Servis Lütfiye MANKIR
Ameliyathane  Tuğba BOLAT
Ameliyathane Depo Ferdi SAĞIR
Ameliyathane Preop-Postop Elçin SAYILIR
Ameliyathane Skopi ve Portabl Ferhat DAVARCI
Androloji Neslihan TEMİZ DOĞAN
Anestezi Teknikerleri Bilgin NURAL
Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım Ünitesi Saadet ORÇAN
Anjio Ünitesi Sefa ÖZTÜRK
Arşiv  Akay AKÇAY
Atık Yönetimi İbrahim Etem KEKEÇ
Ayaktan Tedavi Unitesi Hacer Ergüven
Beyin Cerrahi Servisi Tülay TEKEREK
Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Hilal CANLI
Bilgi İşlem  Halil İbrahim ÇALIŞIR
Biyokimya Öznur AKGÜNEŞ
Biyomedikal Atölyesi Fatih TOPAK
Cerrahi Yoğun Bakım Yelda ERTANIDIR
Çalışan Sağlığı Birimi Elif TURGUT DOĞAN
Çamaşırhane Şahin NAR
Çocuk Cerrahi ve Çocuk Hematoloji Servisi Elif KILIÇ
Dahiliye Servis 2 Ayşe GÜRBÜZ
Dahiliye Servisi Sibel ŞİRİKÇİ
Dahiliye Yoğun Bakım  Hüsne CURA
Demirbaş Deposu Fuat Yıldız
Diyaliz Betül ÇAKMAK
Doğumhane Şule OKUR
Doku Tipleme Mehmet Serdar URAL
Eczane Gökhan ARICAN
EEG Nurgül SÜMBÜL
Eğitim Hemşireliği (Hizmet İçi Eğitim) Ceylan KOLUMAN
Eğitim Koordinatörlüğü Şermin İNAL
Elektrik Atölyesi ve Asansör İşletme Mehmet DEMİR
Endoskopi Birimi Cennet KARAKOÇ
Enfeksiyon Kontrol Komite Devlet DOĞRUER
Enfeksiyon Servisi Derya ARICI
Faturalama İzzettin DEMİR
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Servisi Fatma BEKÇİOĞULLARI
Fizyoterapi Ünitesi Hatice Kübra AKSOY
Genel Cerrahi Servisi Elif Nur GÜR
Göğüs Hast+Göğüs Cer. Servisi Tuğba DOKUMUŞ
Göğüs hastlıkları Yoğun Bakım Esra YILDIZ
Göz Servisi Ayşe BAKACAK
Güvenlik Mustafa ÖZYEŞİLDAĞ
İSG Uzmanı Cengiz TOSYALI
İstatistik Mustafa BAĞCIOĞLU
Kadın Doğum ServisiKiraz KAYA
Kan Alma(Yetişkin/Çocuk) Leyla HOPUR
Kan Bankası İsmail ORHAN
KBB+ Dermatoloji Kliniği Didem ARDIÇ
Klima-Otomasyon ve Pnömatik Atölyesi Mehmet CANLI
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Ebru KİREÇÇİ
KVC Yoğ. Bak. Banu YILMAZ
KVC/Kardiyoloji Servisi Gülperi KARABULUT
Mekanik Tesisat Atölyesi Yaşar YAĞMUR
Merkez Sterilizasyon Ünitesi Serap KOCA
Mikrobiyololji Mehmet DAĞ
Morg Durdu Mehmet OKUDUCU
Mutfak Hülya ÇIRAKOĞLU
Nakil Ambulans Hizmetleri Emrah ARAZ
Nöroloji Özlem ERSOY 
Nöroloji Yoğun Bakım  Lale BERK
Odyometri Kenan TURNA
Organ Nakil Koordinatörlüğü Dilek SOYLU
Ortopedi ve Travmatoloji Servisi Meryem CERİT
Özlük İşleri Şeyma KÜÇÜKKÜRTÜL
Patoloji Gülşah ÇAMCI
Pediatri Servisi  Elif TATAR
Pediatri Yoğun Bakım Ünitesi Dinçay ARSLAN
Plastik Cerrahi Servisi Yunus GÜRBÜZ
Psikiyatri Servisi Tuğba KAPLAN
Radyasyon Onkoloji  Selda KULAK
Radyoloji Cevher KAÇAR
Sağlık Kurulu Derya BAYTON
Sarf Malzeme Deposu Aysun DEMİREL
Satın alma Medine GÜNEŞ
Sekreterlik Zeynep DOKTAŞ
Sivil Savunma Rahmi ESENDERE
Teknik Servis Türkay ÇİNAR
Temizlik  Şahin NAR
Tıbbi Gaz Atölyesi Mehmet KAŞIK
TPN Ünitesi Leyla HOPUR
Tüp Bebek ÜnitesiTuğba TATLI
Ulaşım Hizmetleri Bekir YİĞİTKURT
Uyku Laboratuvarı Goncagül BOLAT
Üroloji Servisi Nihal KARACA
Yazı İşleri Tuba YAĞLICI
Yenidoğan Yoğun Bakım  Şükrü DOĞAN


SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı