KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yoğun Bakım Hemşireliği Eğitim Programı Duyurusu-30.10.2018

     Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi tarafından 19 Kasım - 28 Aralık 2018 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 22 Ekim - 02 Kasım 2018 tarihleri olarak belirtilmiştir.

     Söz konusu kursa, yoğun bakım ünitesinde çalışan veya çalışması planlanan  (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydıyla) hemşire, ebe (hemşire yetkisi almış) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilmektedir.

     Başvuru yapmak isteyen katılımcılar, yazımıza ekli “Başvuru Formunu” eksiksiz doldurarak, mezuniyet belgesi ve kimlik fotokopisi ile birlikte Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğüne başvuru yapabilirler.Online başvurular için gerekli belgeler sdogan@ksu.edu.tr  adresine gönderilecektir.

     Özel Üniversite, Vakıf ve Özel Hastanelerden katılacak kişilerin ücret ödemesi ekte yer almaktadır. Elden başvurular Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi  Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğüne yapılacaktır.

 

Program Sorumlusu :  Şükrü DOĞAN

                       İletişim :  (0344)- 300- 32- 98

                                          0553 -008- 73 -07

SERTİFİKA ÜCRETİ

BAŞVURU FORMU